https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-BV0FXPNZ5M

Objektif – Aşkının Peşindeyim

Objektif – Aşkının Peşindeyim

Objektif – Aşkının Peşindeyim

 

Objektif – Aşkının PeşindeyimObjektif – Aşkının Peşindeyim ,BERUSSA MUSIC&ART – ♫♪♫♪ http://www.facebook.com/berussamusicart ♫♪♫♪ , Berussagroup , www.berussagroup.com , www.berussaanatolia.com , www.berussamusicart.com , www.berussa.club ,

Posted by BERUSSA MUSIC&ART on 23 Temmuz 2010 Cuma

Objektif, ülkemizde on dokuz yıldır yaptığı müzikten ödün vermeyerek bu günlere ulaşmış sayılı Rock gruplarımızdandır. Türkçe sözlü Rock yapan ve Rock felsefesi gereği olan protest tavrını’da hiç bozmayan Objektif şarkı sözleriyle Türkiye’nin ccleaner kuyhaa gerçek anlamda tek çevreci Rock Grubu.

Objektif, grubun, söz yazarı, bestecisi, vokalisti ve gitaristi olan Vecdi Yücalanın önderliğinde bu günlere kadar ulaşmayı başarabilmiştir. Vecdi Yücalanın taviz vermez ve saygın kişiliği grubun sağlam bir şekilde ayaklarının üstüne basmasını sağlamıştır. Son 5 yıldır Türkiye deki olumsuz şartlar nedeniyle Albüm yapamayan grup, tüm bu olumsuz şartlara rağmen güncelliğini korumuş ve şu anda kendi resmi sitesine 70,000 civarında
Görüntü almayı başarmıştır. Ayrıca turkrock sitesinde forum bölümünde yine 50.000 civarı bir rakam mevcuttur.

Bu güne kadar yaptığı dört albüme 1990 Tımarlı Hastane,1993 Hayal ve Yaşam1996 Kuşkular ve 2000 Künye’ye 2006 yılının son aylarında Sokağın adobe lightroom cracked Sesi’ni eklemek üzere olan grup, Adana’dan Giresun’a, İzmir’den Ankara’ya kadar pek çok kentimizde verdiği konserlerde, dinleyici kitlesinin yoğun ilgisi ve beğenisiyle karşılaşmıştır.

Bu günlerde Rock grubu olarak bizlere sunulan diğer grupların aksine Objektif; gerçek anlamıyla bu müziği yapan ve ödün vermeyen, Rock müziğinin dinlenmesi ve sevilmesi yolunda uğraş veren bir grup. Konserlerinde yaşanan atmosferde bunun bir göstergesi.

Objektif beşinci albümleri “SOKAĞIN SESİ” anu telugu fonts ttf free download ile daha fazla dinleyiciye ulaşmak, müziğini ve düşüncülerini daha fazla insanla paylaşmayı hedeflemektedir.

Yıllar süren kapsamlı ve özverili çalışmaların sonunda özenle seçilen bestelerden oluşan yeni albümde önceki albümlerden farklı yönler bulunuyor. photoshop cs2 authorization code keygen software Müziğin gücü ve tavrın netliği ise Objektif in hiç değişmeyen öğeleri.

On sekiz yıl önce başlayan müzik serüvenleri üzerine söylenebilecek çok söz olan Objektif’i tanıyabilmek için onları dinlemek ve onları şu anki tmpgenc video mastering works 6 torrent6 crack keygenkonumlarına getiren dinleyicilerinin önündeki başarılı uyum ve performanslarını görmek gerekir.

Yeni albümde, KÜNYE albümünde yer alan, YUH adlı parçayı yeniden düzenleyen Objektif, Green Peace ‘den almış olduğu görüntülerle Barışa Rock görüntülerini birleştirdi ve 8 dakika süren yarı belgesel bir klip gerçekleştirdi… İtalyan atıkları ve photoshop cs2 authorization code keygen software nükleer temaları, savaş karşıtı görüntüleride kullanarak DVD formatında bir Konser Belgesel oluşturdular.

anatolianrock.com/Objektif/

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login